Интегриране на сайт и phpBB форум?

misho

Registered
Проблема е със следния урок: ЦЪК!

Може ли някой да ми каже какво да напиша, ако сайта ми е на HTML!
 
нестава.. освен ако не ползваш iframe.

<iframe src="http://SAITA_kudeto_ti_e_php_scripta.com/login_scripta.php" width=300 height=300></iframe>

Само така можеш да го вкараш в HTML.


Пример:

<html>
<head>
</head>
<body>
<iframe src="http://loginSCRIPT.freehostia.com/login_scripta.php" width=300 height=300></iframe>
</body>
</html>


Но трябва да си направиш регистрация там и да си качиш скрипта.

По друг начин няма да стане :?:

ПП: и трябва да си оправиш пътя към форума от скрипта.. http://saita.free.bg/forum/ например :)
 
И аз имам едно въпросче. Как мога да направя така че като влезнеш с ника си и на индекса да ти се показват нови менюта? Или може да си ги има тези менюта, но като цъкнеш на тях и ако не си регнат да ти пиша че трябва да си влезнеш с ника
 
Браво на мене . Ето тоговора на моя въпрос :D
Код:
 <?
if ($userdata['user_active']>0)
{

echo '
Тук пишеш нещото което искаш да ти се покаже след като си се логнал
';
}
else
{
echo '<center>
А тук пишеш нещото като не си се логнал  </center>
';

}
?>

Но сега възникна друг въпрос . Защо като се логвам в сайта си и ме пращта на индекса на сайта - това е супер, но като излизам ме праща на индекса на форума. Може ли да се направи пак да ме праща на индекса на сайта ?
 
Но сега възникна друг въпрос . Защо като се логвам в сайта си и ме пращта на индекса на сайта - това е супер, но като излизам ме праща на индекса на форума. Може ли да се направи пак да ме праща на индекса на сайта ?
и на мен това ми направи впечатление :?
 
Айде де дайте едно рамо по този въпрос :
golbez каза:
Но сега възникна друг въпрос . Защо като се логвам в сайта си и ме пращта на индекса на сайта - това е супер, но като излизам ме праща на индекса на форума. Може ли да се направи пак да ме праща на индекса на сайта ?

Вече възникна и друг проблем: като си влизам в сайта и най-отгоре ми пише следните неща:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/12z.freehostia.com/index.php:8) in /home/www/12z.freehostia.com/forum/includes/sessions.php on line 366

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/12z.freehostia.com/index.php:8) in /home/www/12z.freehostia.com/forum/includes/sessions.php on line 367


Някой път след рефреш се оправят, оправят се и след като влезнеш веднъж у форума и послепак отидеш в същата страница. А как мога да направя въобще да не се показват.

Дано ми отговорите на тези 2 въпроса.
 
golbez каза:
Айде де дайте едно рамо по този въпрос :
golbez каза:
Но сега възникна друг въпрос . Защо като се логвам в сайта си и ме пращта на индекса на сайта - това е супер, но като излизам ме праща на индекса на форума. Може ли да се направи пак да ме праща на индекса на сайта ?

Вече възникна и друг проблем: като си влизам в сайта и най-отгоре ми пише следните неща:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/12z.freehostia.com/index.php:8) in /home/www/12z.freehostia.com/forum/includes/sessions.php on line 366

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/12z.freehostia.com/index.php:8) in /home/www/12z.freehostia.com/forum/includes/sessions.php on line 367


Някой път след рефреш се оправят, оправят се и след като влезнеш веднъж у форума и послепак отидеш в същата страница. А как мога да направя въобще да не се показват.

Дано ми отговорите на тези 2 въпроса.
Зада го оправиш трябва да сложиш
Код:
 <?
define('IN_PHPBB', true);
$phpbb_root_path ='forum/';
include($phpbb_root_path . 'config.php');
include($phpbb_root_path . 'extension.inc');
include($phpbb_root_path . 'common.'.$phpEx);
$userdata = session_pagestart($user_ip, PAGE_INDEX);
?>
най-отгоре, дори преди <head> !
Късмет 8)
 
Аз това съм го сложил в <body> :D
 

Горе