Invoice parser

uphero

Registered
Някой ползва ли подобна услуга?
Селф хостед или някоя библиотека е най-добрия вариант - 999 долара е цената за едно от малкото четящи кирилица АПИ-та иначе не може да вземеш атрибутите ма фактурата...
 
Някой ползва ли подобна услуга?
Селф хостед или някоя библиотека е най-добрия вариант - 999 долара е цената за едно от малкото четящи кирилица АПИ-та иначе не може да вземеш атрибутите ма фактурата...
Аз бих си ползвал вътрешна библиотека. Не съм доволен от външни услуги за фактуриране. Нямам контрол над много неща, да не говорим ако трябва да се промени някоя фактура по някаква причина.
 
Аз бих си ползвал вътрешна библиотека. Не съм доволен от външни услуги за фактуриране. Нямам контрол над много неща, да не говорим ако трябва да се промени някоя фактура по някаква причина.
Говорим за parser/прочитане на фактурата с OCR.
 
Говорим за parser/прочитане на фактурата с OCR.
Извинявай. При такава ситуация може би комбинация от двете. Реално при API-то имаш самообучаващи се модели, докато на локалната библиотека, ще трябва да и правиш някакви обучения ти и да се занимаваш много повече с нея. Много зависи и тези 1000 долара за какъв период ти ги искат и на теб колко ти позволява бюджета на апликацията.
 

Горе