Дайте предложение за игра

FestarBG каза:
И аз съм за състезанието за дизайн.Само да се реши какво ще се прави с готовите дизайни,според мен трябва да се реализират... :)

Той иска да каже като направите дизайните за какво ще ги ползвате после.
 
може примерно за състезанието за дизайн всеки да направи дизайн за WT. даже и в код да е. за да се види всеки как си представя WT след година да речем. и ако админ иска може да си ползва някой :)

като всеки когато си пуска творбата пише към нея обяснение , защо е решил че трябва да изгради дизайна, кои са предимствата и прочие...
 
Аз пък мисля че ще е интересно да се направи съзтезание за някакво JavaScript/AJAX приложение :)
 
Миналата игра беше за кодове. Сега ще е по-честно да е за дизайн.
ПП. Не го казвам от лична изгода, защото ако е за дизайн няма да участвам.
 
И аз съм за СЕО+Дизайн :wink: :D


SandPrince каза:
може примерно за състезанието за дизайн всеки да направи дизайн за WT. даже и в код да е. за да се види всеки как си представя WT след година да речем. и ако админ иска може да си ползва някой :)

като всеки когато си пуска творбата пише към нея обяснение , защо е решил че трябва да изгради дизайна, кои са предимствата и прочие...

Мисля, че това ще се получи интересно и ще е хубаво да се направи. Аз съм ЗА :wink: :?:
 
admin, предлагам SEO+дизайн мисля, че ще е най-добре, ще могат повече хора да участват и със сигурност ще има конкуренция.
А и сега сме ваканция, така че, давайте игрите насам :D
 
SEO + дизайн според мен е мн. занимавка.
Или две отделни съзтезания или само едното от двете.
 
Кое е първо? Яйцето или кокошката?

Моето предложение е първо състезание за графичния дизайн и след това по първите три дизайна в класацията да се пише кода.
 
jooorooo каза:
I_V_O каза:
Аз пък мисля че ще е интересно да се направи съзтезание за някакво JavaScript/AJAX приложение :)

хехе, за тук съм аз :-D

ем ти в дизайна пак можеш да вкараш JS/Ajax - не ти пречи :)
 
mania каза:
Кое е първо? Яйцето или кокошката?

Моето предложение е първо състезание за графичния дизайн и след това по първите три дизайна в класацията да се пише кода.

Яйцето, защото много животни са имали яйца още преди да се появи кокошката.
Според мен така е най-добре.
 
A дизайните на html & css или само на картинка??? Всъщност за мене няма значение..А и вече ваканцията почна..Викам и играта да започва :)
 
StormBreaker каза:
mania каза:
Кое е първо? Яйцето или кокошката?

Моето предложение е първо състезание за графичния дизайн и след това по първите три дизайна в класацията да се пише кода.

Яйцето, защото много животни са имали яйца още преди да се появи кокошката.
Според мен така е най-добре.
Добре, така и така предлагате две състезания. Защо трябва да са свързани помежду си и сео-състезателите задължително да трябва да ползват готовите дизайни на победителите от състезанието за дизайн.
Не знам, тъпо е, според мен.
По-добре да са си две напълно индивидуални надпревари - ще е по-интересно и свободата ще е по-голяма. : ) Как мислите?
 
Всъщност найстина е кофти 2те заедно(сео+дизайн)

Викам първо да почваме дизайна след това сеото..

Хайде , че ваканцията минава :)
 

Горе