princeofpersia-bg.info - фен сайт за prince of persia!!!

SandPrince каза:
ами сотана още малко страници за дизайн- 4 само.
после почвам кодировката :wink:
ако имаш проблеми, тука съм :) или на скайп :D
 
K0ceTo каза:
Ее принце както и да го погледнеш дизайна ти е в кърпа вързан.

Eeee не се знае нищо...това са все още картинки. нека да стигна до кодировката :wink: , че и да го пусна в нета.....абе има още мноооого работа...

искаше ми се и флаш да вкарам ама като не разбирам от флаш :(
 
имам едно въпросче - да направя ли интро страница. как мислите?
добра идея ли е или не???

също да сложа ли музика от играта на сайта?
добра идея или не???
 
Честно да ти кажа, музиката не е добра идея.Може да сложиш интро, но само на индекса и да е кратко.Много кратко.Иначе ще стане претруфено.
 
ами щом не е добра идея няма да слагам.
за интрото ще си помисля, може и да не сложа.

е най-накрая свърших с фотошопа и дизайна.
ето и последните две страници.

Контакти

kontakti.jpg


и страницата с Банерите - Банери

baneri.jpg


утре ще ги накълцям всичките и почвам да кодирам.
здраво кодиране ще пада :roll: :wink: :twisted:
 
Този дизайн го гледам и не ми се нрави още от навигацията. Използвай нещо простичко, а не текст с ефекти при това, ако ще правиш дизайн го прави без anti-aliasing или казано го слагай на None. В тази страничка Банери снимката от играта е доста сплескана, а и не мислиш ли, че оставяш доста място за едно заглавие? И тук си използвал ефекти отново, но тук по се приемат.
 
PoDMaTRiX каза:
Този дизайн го гледам и не ми се нрави още от навигацията. Използвай нещо простичко, а не текст с ефекти при това, ако ще правиш дизайн го прави без anti-aliasing или казано го слагай на None. В тази страничка Банери снимката от играта е доста сплескана, а и не мислиш ли, че оставяш доста място за едно заглавие? И тук си използвал ефекти отново, но тук по се приемат.

да ти кажа много , много не те разбрах.
за снимката на страницата банери - това е рендер, аз само му намалих размера за да се побере там. не съм го сплесквал.
anti-aliasing - това не го разбрах. за кое става дума..???как така на None?
 
ами когато пишеш текст във photoshop-a има настройки на текста, остави го на None :idea:
а и наистина, тази картинка, рендер или там както го наричаш, ми изглежда малко сплескан
 
kitchenbg каза:
ами когато пишеш текст във photoshop-a има настройки на текста, остави го на None :idea:
а и наистина, тази картинка, рендер или там както го наричаш, ми изглежда малко сплескан

ааааааа за текста ли...така кажете :wink:
не се тревожете за текста - писан photoshop ще има само в менюто и за обозначаване на страниците.
другото ще е с хтмл.
///освен на страницата с историята - там ще е така, имам си причина свързана с windboy и сайта му...///

за картинката - може да го помъча да го направя да не е спелскано, но ме е страх да не се пикселизира...
 
айде готово - вече е регистриран в нета домейна и си има и хост - вижте първото ми мнение в темата.
до 15 септември ще е качен на цяло в нета и може би напълно функциониращ :wink: :?:
 
От хост бг ли го взе? Да знаеш, че .инфо там от втората година е 18лв.
Мнението ти е 10 минути преди моето, та май още нищо не си качил на сайта.
Все едно всички го очакваме с нетърпение. :?:
 
Направи поне редирект файл към форума, докато няма твойте работи.
index.php
Код:
<?php header("Location: forum/"); ?>
 

Горе